Graham R Jones | D | 1424 | Round 2 | Iceni Live Classic 4 Challengers | Iceni Live League |
Heather Enid Wells | W | 1249 | Round 4 | Iceni Live Classic 4 Challengers | Iceni Live League |
Stephen Livermore | L | 1538 | Round 1 | Iceni Live Classic 5 Challengers | Iceni Live League |
Simon Yates | L | 0000 | Round 5 | Iceni Live Classic 5 Challengers | Iceni Live League |
Gerry Clayton | D | 1520 | Round 2 | Iceni Live 6 Challengers | Iceni Live League |
Simon Marsden | W | 1600 | Round 1 | Club Championship | Bury Area Chess League |
Benjamin Varea | L | 1455 | Round 3 | Club Championship | Bury Area Chess League |
Greg Thompson | L | 1610 | Round 5 | Club Championship | Bury Area Chess League |
Michael Kowalczyk | W | 1441 | Linton Lemurs v Ely Beet Rooks | Division 3 | Bury Area Chess League |
Emile Kosviner | W | 1259 | Linton Lemurs v Bury St Edmunds Earwigs | Division 3 | Bury Area Chess League |
John Bethell | W | 1217 | Linton Lemurs v Sudbury | Division 3 | Bury Area Chess League |
David (Abs) Bailey | W | 1150 | Linton Lemurs v Newmarket Dark Horses | Division 3 | Bury Area Chess League |
Mark Webb | L | 1464 | Linton Lemurs v Bury St Edmunds Barracudas | Division 3 | Bury Area Chess League |
Ray Firman | D | 1139 | Linton Linnets v Stowmarket Checks | Roger Goldsmith Div 2 | Bury Area Chess League |
James A Briginshaw | D | 1800 | Round 1 | 2023 Club Championship | Linton Chess Club |
Simon Marsden | L | 1558 | Round 3 | 2023 Club Championship | Linton Chess Club |
John Nevin | W | 1462 | Round 5 | 2023 Club Championship | Linton Chess Club |
Shivum Gordon-Shah | W | 1546 | Round 1 | Iceni Live Classic 4 Challengers | Iceni Live League |
Gabriel Varea | W | 0944 | Round 6 | Iceni Live Classic 5 Challengers | Iceni Live League |
Simon Yates | W | 0000 | Round 1 | Iceni Live 6 Challengers | Iceni Live League |
Mike Anderson | L | 1528 | Round 3 | Iceni Live 6 Challengers | Iceni Live League |
Paul R Kemp | L | 1956 | Round 2 | Club Championship | Bury Area Chess League |
Anthony Chan | L | 1722 | Round 4 | Club Championship | Bury Area Chess League |
Mark Tate | L | 1452 | Sudbury v Linton Lemurs | Division 3 | Bury Area Chess League |
Miriam Meeks | W | 1250 | Newmarket Dark Horses v Linton Lemurs | Division 3 | Bury Area Chess League |
Josh Bewsey-Holden | L | 1500 | Bury St Edmunds Barracudas v Linton Lemurs | Division 3 | Bury Area Chess League |
Michael Duerinckx | W | 1050 | Ely Beet Rooks v Linton Lemurs | Division 3 | Bury Area Chess League |
Ray Firman | D | 1144 | Stowmarket v Linton Lemurs | Division 3 | Bury Area Chess League |
Emile Kosviner | L | 1238 | Bury St Edmunds Earwigs v Linton Lemurs | Division 3 | Bury Area Chess League |
Ryan Husband | L | 1400 | Newmarket Knights v Linton Linnets | Roger Goldsmith Div 2 | Bury Area Chess League |
Paul McMahon | L | 1920 | Round 2 | 2023 Club Championship | Linton Chess Club |
Nathan Weersing | L | 1581 | Round 4 | 2023 Club Championship | Linton Chess Club |